Черепашник кримський, камінь, ракушняк ціна, М15, М25, М35.

Ракушняк

Статті про ракушняк

 

Який ракушняк краще?

 

При потребі звести будинок з натурального каменю ракушняка, виникає ряд питань:

Перше: де взяти ракушняк?

Друге: який він хороший, або краще сказати правильний?

На перше запитання відповідає Інтернет. Ресурси можуть розповісти і навіть показати, який він той самий ракушняк, яка його вартість, як він відвантажується, скільки часу ракушняк їде до Вас.

А ось друге питання, який же він краще, дізнатися не так просто. Можна запитати друзів, співробітників, рідних, можливо, хтось вже використовував ракушняк при будівництві? Може, звичайно, і будував, але не факт. Питати у бувалих виконробів теж не зовсім правильно, всі намагаються давати свого постачальника і свій ракушняк, думаю не потрібно пояснювати, чому це вони роблять?

На перший погляд, за логікою речей, ракушняк повинен бути рівний і міцний. Багато отворів там бути не повинно. Камені повинні бути рівною форми з хорошим куточком. Кольором ракушняка є жовтий, як на картинці нижче.Бесспорно, доля правды в этом есть. Вот только доля. Сами уникальные свойства ракушечника, его высокое подавление шума и маленькая теплопроводимость, являются следствием его пористости. Ракушняк должен быть обязательно пористым! Можно сравнить его с металлопластиковыми окнами. Чем больше пустот между стеклами, тем теплее дома. С ракушняком та же история, чем больше пор, тем меньше тепла отдаст ваш дом зимой, и не перегреется летом. Пористая структура ракушечника немного портит геометрию камня. В нем появляются выбоины, но как мне кажется, теплый дом немножко важнее ровного камня.Тепер з приводу кольору. Жовтий колір в ракушняк дає пісок. Чим більше піску, тим м'якше камінь і тим вище його теплопровідність. Виглядає він звичайно привабливіше, але чи є сенс у привабливостікаменю, якщо потім взимку будинку буде холодно? Я чув декілька думок про те, що будинок з ракушняку холодний. Можу сказати лише свою думку, влітку в Криму я жив у готелі з каменю, і мабуть до мене гості готелю добре вгамували його кондиціонером, і мені довелося включатийого всього два рази за 10 днів. Всередині постійно трималася комфортна температура, хоча на вулиці було всі 35 градусів.

Один чоловік, який придбав камінь двох видів, як показано на фото, сказав мені, що шкодує про придбання жовтого каменю, хоч він і дешевше. Його міцність відстає від сірого каменю, та й розбитих каменів в машині було більше 10%, не кажучи про теплопровідності. Мені стало цікаво, чому до нього таке негативне ставлення. Я підійшов і наступив на уламок каменя, що лежав на землі. Я був дуже здивований, коли почув хрускіт.


Без особливих зусиль мені вдалося продавити кілька міліметрів каменю. Вантажники говорили, що навіть при падінні його з підлозі метрової висоти він розколювався на частини.


 

Вантажники говорили, що навіть при падінні його на підлогу навіть з метрової висоти він розколювався на частини.

До уламку сірого ракушняку претензій не було. На нього можна було спокійно встати всім вагою. Та й битих каменів в машині було 10 від сили.

Сірий камінь завжди пористий, міцний і важкий. Видобувається він переважно в Сакському районі. Якщо його береш до рук, то дійсно відчуваєш, що взяв камінь. Якщо його кинути, то він розколюєтьсяна 3 і не більше частин, якщо звичайно взагалі розколюється. Якщо придивитися, то на його пористої структури можна побачити невеликі кристали солі.

  

Вибір, звичайно, залишається робити Вам, шановний читачу, але пам'ятайте, що ракушняк буває різний, і від цього може залежати Ваш домашній затишок.

 

Ще трохи про ракушняка

Будівельний матеріал ракушняк в порівнянні з іншими матеріалами почав застосовуватися в будівництві будинків набагато швидше, ніж усі сучасні будівельні матеріали , Так як добувати ракушняк набагатопростіше, ніж виробляти будь-якої сучасний матеріал. Ракушечник використовується всюди, тому що дуже легко видобувається. Як нам відомо, ракушняк складається з раковин малюсков або роздроблених на частини, або цілих. Ракушечник має пористу структуру, то є порожній простір, за рахунок якої зберігається тепло. Географічно черепашник можна зустріти в неогенових відкладеннях південної частини нашої країни - на Кримському півострові та Одеської області, Азербайджані і так далі. Так само його видобувають в таких країнах як Румунія і Польща. У південних краях нашої країни дуже широко використовується даний матеріал.

/

У будівництві широко використовується камінь ракушняк для кладки стін. З нього випилюють так звані стінні блоки. З більш міцного і твердого нарізають облицювальні плити. З зовні стіни, побудовані з каменю ракушняку звичайноне штукатурять з внутрішньої сторони затирають. Як відомо черепашник має великий теплопровідних властивістю в порівнянні з цеглою з цього стіни з нього для помірного клімату роблять не товщі 400 мм.

 Коефіцієнти теплопровідності матеріалів

1.1 Бетон на щільному щебені
0.5 Бетон на керамзиті
0.6 Бетон на шлаку
0.25 - 0.45 Асфальт
2.8 Бутовий камінь
0.04 Войлок
0.04 Гіпс
0.5 Глина
0.3 Земля суха
0.65 Ракушечник
0.6 Камені з легких бетонів
0.7 Цегла глиняна
0.75 Цегла силікатна
0.06 Дерево
0.05 Мінеральна вата
0.08 Ошурки деревні
0.75 Пісок
0.80 Штукатурка на піску
0.25 Шлак

Знаючи коефіцієнт теплопровідності при влаштуванні теплоізоляції, можна замінити матеріали на підставі пропорційного співвідношення товщини шару теплоізоляції і коефіцієнта теплопровідності:чим менше коефіцієнт теплопровідності, тим тонше повинен бути захисний шар при однаковій різниці внутрішньої і зовнішньої температур.